PÁR SLOV O MNĚ ...

K fotografování jsem se dostala úplnou náhodou, když mi můj kamarád Peter zapůjčil svou zrcadlovku a já požádala pár svých přátel, aby mi stáli "modelem". Nejvíce mě vždy zajímal člověk a zejména obličej. Od menších portrétů jsem se dostala k další zajímavější práci. Zakoupila jsem si svůj fotoaparát a začala střádat zkušenosti. 

Fotografování pro mě není prací, ale zejména kreativním časem stráveným s novými lidmi. Miluji focení, miluji úpravy fotek a moc se mi líbí, když dám život nějaké Vaší vzpomínce...

Fotografování se věnuji profesionálně již 5 let. Za ta léta jsem si již vytvořila vlastní "rukopis", jehož podstatou je zejména zachycení krásy a důležitých momentů, a to tím nejpřirozenějším a nejlidštějším způsobem tak, aby i po létech fotografie nepůsobily "zastarale". 

Mým cílem při každém focení je zejména, aby si klient focení užil, měl z něj dobrý pocit a byl uvolněný. Velmi dobře se mi pracuje i s dětmi, které fotím velice ráda.

Chci, aby výsledná fotografie působila přirozeným dojmem, prostě tak, jací doopravdy jste ve Vaší nejkrásnější podobě. Nedělám fotky umělé a "narafičené". Snažím se zachytit to, co Vy si chcete prohlížením těchto fotografií celý svůj život připomínat.

Veronika Budínová

Tel: 774 530 112

Email: pdveronique@gmail.com

Fotím v lokalitách:

Praha, Brno, Pardubice, Česká Třebová a na vyžádání zbytek ČR a zahraničí.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now