Vyhledat

Jak se fotí "boudoir" a co to vlastně je?

Často od Vás dostávám dotazy, které se týkají focení, které má označení "Boudoir".

Boudoir by měl být především hravý a "tajemný" .. nejedná se o focení typu "Glamour", kde jsou modelky/klientky nahé. Zde se nahota spíše "naznačuje". Jde především o ty správné úhly a pohledy, kterými se docílí žádaného sexuálního podtextu.

Pakliže jste někdy přemýšlela nad tím, čím udělat radost partnerovi, tak boudoir je přesně pro Vás! Je zcela na Vás, jak hodně odhalená chcete být. Fotila jsem již klientky, které na sobě měly pouze punčochy a kalhotky, ale také klientky, které měly na sobě noční košilku, která neodhalovala naprosto nic. Jde především o to, abyste se Vy sama cítila dobře a sexy.
Jak tedy focení probíhá?Nejdříve si projdeme oblečení a doplňky, které si sebou klientka na focení přiveze. Vždy už v potvrzujícím emailu o focení klientkám píšu doporučení k tomuto focení - co na sebe, co sebou a konzultujeme ty správném outfity.

Navrhnu většinou 2-3 outfity, které spáruji s doplňky. Dále už začíná "beauty" část focení a to je speciální "boudoir" líčení a česání. Toto líčení je většinou výraznější, než běžné líčení. Všeobecně se není čemu divit, když Vás na focení někdo bude líčit velmi silně, protože na fotografii líčení lépe vynikne. Kouřové oči, "contouring" obličeje, výrazná rtěnka. Vlasy mohou být rozpuštěné a na nich vytvořeny krásné lokny ve stylu krásných modelek "Victorias Secret", nebo mohou být upraveny do sexy drdolu.. záleží na Vašich preferencích.

Přejdeme-li k samotnému focení, tak to probíhá z velké části hlavně na posteli, nebo otomanu. Focení je opravdu velmi příjemné a hlavně takové, jak se to bude líbit Vám.

S pózováním si nemusíte dělat starosti. Sama Vám řeknu "co, kde,jak" a samozřejmě i ukážu. Nečekám od Vás, tak jako od profesionálních modelek, že víte co dělat a velmi ráda poradím a usnadním počáteční obavy. U boudoir focení se fotograf zaměřuje především na obličej a křivky klientky. Pakliže se trápíte (a to zcela bezdůvodně, jsem ale žena a chápu to) špíčkem na bříšku, bocích nebo celulitidou - nemusíte. Já se snažím vždy fotit tak, aby bylo potlačeno vše "nežádoucí" a naopak ty plusy byly vyzdviženy. Samozřejmě Photoshop je mocný nástroj a je možné si jím jemně pomoci při konečném zpracování fotek.

Focení trvá většinou 1-2 hodiny. Ve výsledku během focení vznikne cca 300 fotografií a vy si pak vyberete ty, které se Vám líbí nejvíce. Ty jsou pak mnou velmi citlivě vyretušované a předané Vám. Kam poputují dále? to už je na vás :)


Vřele doporučuji tento styl focení, už jenom samotné focení Vám dodá pocit ženskosti a porozumění vlastnímu tělu a své kráse, která je naprosto jedinečná ♥


Pakliže se Vám zalíbila myšlenka na toto focení, nezávazně si jej můžete objednat zde.

0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše