Vyhledat

Rodinné focení v ateliéru

Často dostávám dotazy týkající se focení ve studiu a to především s dětmi. Rozhodně není čeho se bát :) Určitě je lepší focení dětí v přírodě a jim přirozeném prostředí, ale i studio má své výhody..

Například není zde nic, co by dokázalo tak upoutat jejich pozornost, že se přestanou "soustředit" na focení :) pes, který zrovna běží kolem, jiné děti apod. Nemají moc kam utéct :) také jsou minimálně několik pár minut na svém místě a dělají, co se jim řekne :) dokud se neaklimatizují, což trvá ve studiu déle, než venku.

Nevýhodou studia je, že se začnou velmi brzo nudit a je těžké je zabavit, aby měli chuť do focení. Všeobecně focení s dětmi je náročné a to zejména pro rodiče, kteří jsou nervózní z toho, že děti se fotit nechtějí apod. Bohužel děti jsou takové, protože z rodičů cítí, že jsou nervózní a je to jako začarovaný kruh. U focení je nejlepší dítě nechat být a nenutit ho... skvěle funguje, jakmile se rodiče rozhodnou, že se tedy budou fotit jenom oni dva.. hned máte pózující dítko na klíně a je vždy téměř nemožné nafotit rodiče samotné :D Je to trochu kouzlo a šťastná náhoda, když vzniknou přesně ty fotky, které jste od focení očekávaly .. ale nebojte, vždy budete spokojeni.

Zde malá ukázka z focení v ateliéru ..

Ceny focení naleznete zde.0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše